Lipanj 2016.

Utorkom poslije svete mise TREĆE SRCE moli za nerođene.

Četvrtkom nakon svete mise kratko Klanjanje pred Presvetim.

Hodočašće na TRSAT u subotu 16. srpnja.

U petak 10. lipnja kod nas započinje Međunarodna izložba: „Tradicija u suvremenom kontekstu“, koja traje do 16. lipnja.

Povezivanje urbane i ruralne sredine u kojima umjetnici stvaraju i pokazuju kako suvremenost utječe na selo i njegove promjene sukladno razvoju. Sve će se događati kod objekata koji su Kulturno zaštićeno dobro – kod sv. Mihalja, kod župne crkve i u župnom dvorištu. Radovi su započeli i traju do četvrtka kada je u 16.00 sati i otvorenje. Dobro došli!

– – – – –

U petak 10. lipnja kod nas započinje Međunarodna izložba „Tradicija u suvremenom kontekstu“, a traje do 16. lipnja.

Idući tjedan završava nastava u osnovnim i srednjim školama. Nadamo se da će svi na kraju biti sretni i zadovoljni postignutim rezultatima. Svima onima koji planiraju daljnje školovanje želimo obilje uspjeha na upisima.

Imate najnoviji broj: GLAS KONCILA, župni listić…

05.06.2016.