Majka Rušec, đakon

Mladoj misi ususret

OBAVIJESTI – 16. lipnja 2019.

Pred nama je MLADA MISA. Trodnevnica uoči Mlade mise bit će u četvrtak, petak i u subotu, s euharistijom u 19.00 sati. Program započinje u 18.15 sati, pokorničkim bogoslužjem, uz mogućnost sv. ispovijedi, klanjanjem te završava misnim slavljem u 19.00 sati. DOBRO DOŠLI!

U nedjelju slavimo Mladu misu, koja započinje u 10.00 sati roditeljskim blagoslovom kod župnog dvora, zatim Procesijom dolazimo pred crkvu, gdje će naš mladomisnik vlč. Majk Rušec slaviti svetu misu.

Iza mise predviđeno je čašćenje svih prisutnih pod dva šatora.

Utorkom iza svete mise, molitva za NEROĐENE.

U četvrtak je TIJELOVO. Iza svete mise PROCESIJA s PRESVETIM kao i lani – od Crkve prema KUČANCU ulicom M. Gupca do Bregovite te spuštanje prema Crkvi.

U procesiji bit će naši PJEVAČI, NEBO će kao i prošlih godina nositi naši Vatrogasci, naši PRVOPRIČESNICI bit će u svojim haljinicama, narodne nošnje kao Bogu ugodan dar stavite na sebe.

Imate najnoviji broj: GLAS KONCILA, MAK župni listić…